Kariéra

Chcete pracovat v rozšiřující se IT formě zaměřené na poskytování IT podpory jednotlivcům i společnostem všech velikostí. Níže naleznete bližší informace k nabízeným volným pozicím.

Správce sítě

Vlastní organizace práce s flexibilní pracovní dobou

Správce sítě se u nás stará o klientelu, naslouchá jejich požadavkům a samostatně přichází s návrhy řešení. K tomu od nás, kromě standardních benefitů, dostane i služební auto k soukromým účelům a bude se u nás zdokonalovat v angličtině.

Náplň práce

  • Správa sítě u přidělených zákazníků
  • Instalace a správy OS Windows, MS Office
  • Správa Active Directory (správa uživatelů, oprávnění a zásad)
  • Správa počítačových sítí (firewally, routery, switche, Wi-Fi)
  • Poštovní servery a další technologie
  • Monitoring, zálohování apod.
  • Tvorba dokumentace
  • Komunikace s dodavateli
  • Výjezdy k zákazníkům
  • Spolupráce na IT projektech
  • Pomoc s hledáním vhodných technologií a plánování jejich implementace
  • Dodávka a konfigurace síťových prvků
  • Dodávka a konfigurace serverů a Cloudových služeb

Od uchazeče očekáváme

  • Zkušenost se správou: Mikrotik, Ubiquity, L2 Switche, Hyper-V, VMware, Synology, Microsoft 365, Windows Server, ESET
  • Obecný rozhled v IT (HW/SW)
  • Schopnost samostatné práce a uvažování, učení se novým věcem, logické myšlení
  • Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
  • Orientace v technické dokumentaci v angličtině
  • Pečlivost, zodpovědnost, komunikativnost

Uvítáme následující zkušenosti

  • Správa bezpečnostních Firewallů (Fortigate, Sophos, Checkpoint)
  • Veeam backup, MS Shareponit
  • Konfigurace L3 síťových prvků Cisco, HPE (Aruba)

Co nabízíme

  • Spolupráci na HPP \ IČO
  • Práci ve stabilní společnosti a v příjemném kolektivu
  • stravenky v hodnotě 100 Kč/den
  • 5 týdnů dovolené
  • Služební automobil i k soukromému užívání, telefon, notebook
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Flexibilní pracovní doba - možnost občasné práce z domova, později vlastní plánování pracovní doby
  • Školení - vzdělávání se v oboru
  • Teambuildingy
  • Výuka AJ na pracovišti

Máte zájem o tuto pozici?

Zaujala vás nabízená pozice? Pošlete nám váš životopis na kariera@ppc.cz, nebo nás kontaktujte pomocí kontaktního formuláře.

Něco o nás

Jsme stabilní společnost poskytující profesionální správu sítí a IT vybavení jednotlivcům i korporacím všech velikostí. Pro své zákazníky zajišťujeme vstupní audit, vyhodnocujeme stav jejich zařízení, vypracováváme návrhy řešení a zajišťujeme kompletní údržbu.

Jádro naší společnosti tvoří převážně mladší kolektiv a na pracovišti udržujeme neformální atmosféru, ale naši klienti jsou zvyklí na nejvyšší standard profesionality.